Člověku člověkem 

V roce 2011 jsem prošla kurz pro duly, ženy, které doprovázejí ženy v těhotenství a při porodu, během kterého jsem došla k vlastnímu mateřství a doma porodila dceru. Přitom mi do života přišel synovec, kterého mám v péči.

V roce 2014 jsem absolvovala akreditovaný program Podpora a provázení osob v krizových životních situacích, poradce pro pozůstalé.

V listopadu 2022 jsem absolvovala výcvik Deathwalker se Zenith Virago. 


Mám velmi blízko k přirozenému, ve své podstatě jednoduchému životu, přírodě a zvířatům. 

Jako by porod byl brána, kterou přicházíme a smrt byla brána, kterou odcházíme... a to mezi tím je náš život. Nepřišli jsme na tento svět umřít, ale žít do posledního okamžiku.

V té době, od svého porodu do myšlenky posledních rozloučení, to pro mě byla dlouhá cesta sebeléčení pomocí příběhů emoční homeopatie. Smíření se se životem, jaký je a přijetím vlastní tělesnosti, na které dodnes provázím i další lidi i zvířata.


Z této země jsme vzešli a do ní se navrátíme.          Na chvíli se stáváme jedinečnou formou, která tu ještě nebyla vyjádřena a poté opět splyneme se vším. 

Jako nádech a výdech.                                        Mezera mezi světy.                                                Nikam neodejdeme.                                                Jsme součástí všeho, co je. 

Nemám kancelář a vy možná nemáte ani chuť v této chvíli nikam jít. Ráda přijedu za vámi.    

Můžeme si také zavolat, napsat nebo setkat se on-line. 

 

Mirka Zagozdová, Nový Malín                                  Tel. 604 936 682            mirka.zagozdova@seznam.cz

             


© 2021 - 2024 Mezi světy. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!