Nikde mě nehledejte, jsem všude, také tedy ve vás." František Drtikol

Před lety, v roce 2011, jsem prošla kurz pro duly, ženy, které doprovázejí ženy v těhotenství a při porodu, během kterého jsem došla k vlastnímu mateřství a doma porodila dceru. Přitom mi do života přišel synovec, kterého mám v péči.

 

V roce 2014 jsem absolvovala akreditovaný program Podpora a provázení osob v krizových životních situacích, poradce pro pozůstalé. V listopadu 2022 jsem absolvovala výcvik Deathwalker se Zenith Virago. Mám velmi blízko k přirozenému, ve své podstatě jednoduchému životu, přírodě a zvířatům. Jako by porod byl brána, kterou přicházíme a smrt byla brána, kterou odcházíme... 

 to mezi tím je náš život. 

Nepřišli jsme na tento svět umřít, ale žít do posledního okamžiku.

V té době, od svého porodu do myšlenky posledních rozloučení, to pro mě byla dlouhá cesta sebeléčení pomocí příběhů emoční homeopatie. Smíření se se životem, jaký je a přijetím vlastní tělesnosti, na které dodnes provázím i další lidi i zvířata.

Z této země jsme vzešli a do ní se navrátíme. Na chvíli se stáváme jedinečnou formou, která tu ještě nebyla vyjádřena a poté opět splyneme se vším. Jako nádech a výdech. Mezera mezi světy.          Nikam neodejdeme. Jsme součástí všeho, co je. 

Nemám kancelář a vy možná nemáte ani chuť v této chvíli nikam jít

Ráda přijedu kamkoli za vámi. 
Nebo si můžeme zavolat nebo napsat. 

Společně to zvládneme. Nejste sami. Nikdy.

                                                                        

 Mirka Zagozdová, Nový Malín 

                                                           tel. 604936682

mirka.zagozdova@seznam.cz

© 2023 Mezi světy. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!