Nikde mě nehledejte, jsem všude, také tedy ve vás." František Drtikol

Před lety, v roce 2011 jsem prošla kurz pro duly, ženy, které doprovázejí ženy v těhotenství a při porodu, během kterého jsem došla k vlastnímu mateřství a doma porodila dceru. Přitom mi do života přišel synovec, kterého mám v péči. V roce 2014 jsem absolovala akreditovaný program Podpora a provázení osob v krizových životních situacích, poradce pro pozůstalé. Mám velmi blízko k přirozenému, ve své podstatě jednoduchému životu, přírodě a zvířatům. Jako by porod byl brána, kterou přicházíme a smrt byla brána, kterou odcházíme... 

A to mezi tím je náš život. 

Nepřišli jsme na tento svět umřít, ale žít do posledního okamžiku.

V té době, od svého porodu do myšlenky posledních rozloučení, to pro mě byla dlouhá cesta sebeléčení pomocí příběhů emoční homeopatie a smíření se se životem, jaký je a přijetím tělesnosti,    na které dodnes provázím i další lidi i zvířata.

Spolu s mým mužem, Petrem Bělehrádkem, jsme tu pro vás.

Z této země jsme vzešli a do ní se navrátíme. Na chvíli se stáváme jedinečnou formou, která tu ještě nebyla vyjádřena a poté opět splyneme se vším. Jako nádech a výdech. Mezera mezi světy.          Nikam neodejdeme. Jsme součástí všeho, co je. 

Nemáme kancelář a vy možná nemáte ani chuť v této chvíli nikam jít. Rádi přijdeme za vámi.                  Společně to zvládneme. Nejste sami. Nikdy.

                                                                                                Mirka Zagozdová a Petr Bělehrádek, Šumperk

                                                                            tel. 604936682

mirka.zagozdova@seznam.cz